Fotografia Noworodkowa

          Wyróżniamy dwa style fotografii noworodkowej i kilka przydatnych możliwości do jej wykonania. Te dwa style to: fotografia studyjna oraz fotografia w domowym zaciszu. W studyjnej fotografii, noworodki są ustawiane za pomocą poduszek, koców itp. A głównym tematem sesji jest mały człowiek. Fotografia noworodkowa w domu ma na celu uchwycić rzeczywiste zdarzenia z życia młodych rodziców w sposób artystyczny.

          Lokalizacja

          Przyjadę do Was! Pierwsze tygodnie macierzyństwa mogą być trudne. Dlatego chętnie przyjadę do Waszego domu, gdzie o nic nie musicie się martwić. Kiedy przyjadę do domu, to na początku spróbuję znaleźć pokój z jak najlepszym światłem naturalnym. Tak by przy jak najmniejszej pomocy światła sztucznego przeprowadzić wspaniałą sesję zdjęciową. Rekwizyty? Koce? Pokaż nam swoje! Do sesji chętnie wykorzystujemy pomysły rodziców oraz ich przedmioty codziennego użytku przy opiece nad malcem. Oczywiście nie przychodzimy z pustymi rękami. Mamy cały zestaw koców i rekwizytów do wykorzystania w cudownej sesji noworodkowej.

          Czas

          Noworodki najlepiej jest fotografować do około dwóch tygodni od narodzin. Dlaczego? Bo śpią bardzo dużo. Jest to szczególnie ważne w sesji studyjnej. Maluch nawet nie wie, że pozuje do zdjęć. Oczywiście okres do dwóch tygodni nie jest zasadą, na spokojnie można taką sesję przeprowadzić do szóstego tygodnia, a nawet dziesiątego.

          Rodzina

          Kolejną korzyścią w domowej sesji noworodkowej jest to, że cała rodzina jest tutaj. Nie tylko maleństwo z rodzicami ale także rodzeństwo czy domowe zwierzęta. Zdjęcia z psami i kotami wychodzą fantastycznie, ponieważ zwierzaki są nie mniej podekscytowane nowym członkiem rodziny jak rodzeństwo.

          Szczegóły

          Kocham wyłapywać najmniejsze detale. Być może dlatego uwielbiam fotografować wesela. Lubię fotografować szczegóły, których inni nie mogą zauważyć. Bardzo lubię zamrażać te drobne szczegóły Twojej rodziny na fotografii.

          Więź

          Jestem tu, by sfotografować Waszą szczególną rodzinną więź między Wami a nowym członkiem rodziny. Więź między rodzicami a noworodkiem jest czymś niezwykle pięknym. Oczywiście, daje trochę wskazówek, ale ta fotografia to Wasza historia. Uwieczniam Wasze chwile i wspomnienia na lata.

Powrót do strony głównej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *